anwb campings
Vacanceselect
acsi eurocampings
Suncamp
  • Veelzijdig campingaanbod
    Hoge vroegboekkortingen
    Geld-terug-garantie
vakantiediscounter

Camping Koawa Les Reflets Du Quercy boeken

Camping Koawa Les Reflets Du Quercy is een fijne 3 sterren camping in het Franse Crayssac, in het natuurrijke Lot. Het gaat om een middelgrote camping met zo’n 126 plaatsen. Een gemoedelijke stek voor jonge kinderen en alleengaande kampeerders. Het kampeerterrein is goed te vinden, heeft mooie ruime campingplekken met voldoende privacy. Op onze camping-vergelijker geven we uitgebreide informatie over het kampeerterrein en check je onze top-10 boekingssites die je helpen bij het boeken van een kampeervakantie in Crayssac.

Aanbiedingen Camping Koawa Les Reflets Du Quercy april 2024

Lekker ontspannen erop uit met je gezin, kinderen (van peuters tot pubers) of even helemaal alleen? Camping Koawa Les Reflets Du Quercy reserveren is al jaren een favoriet onder kampeerders. Deze kindvriendelijke bestemming is een van de mooiste plekjes in het prachtige Crayssac. We vinden het terug in de regio Lot in Frankrijk. Het kampeerterrein herbert verschillende zeer betaalbare staplekken voor vouwwagen, tent, camper of caravan. Tip: boek tijdig om zeker te zijn van jouw plek. Een groot deel van de aanwezige gezinscampings in Crayssac zijn vaak al vroeg in het seizoen volgeboekt. Ben je flexibel? Dan kan je wachten op een last-minute Camping Koawa Les Reflets Du Quercy kampeer aanbieding. Maar, doorgaans is het zo dat de meest gewilde staanplaatsen dan al volgeboekt zijn. Huisdieren en honden op de staplek is op aanvraag. Bekijk ook meer informatie over Christelijke camping.

  • Vakantiepark Koawa Les Reflets Du Quercy is een geliefd 3 sterren kampeerbestemming in Crayssac, in het unieke Midi-Pyreneeen.
  • Prachtige plekjes voor jouw tent, vouwwagen, camper of caravan.
  • Goede sanitaire ruimtes (wc, douches) op deze familiecamping en in de buurt is er genoeg te doen voor de kinderen.
  • Gunstig gelegen, het personeel is klantgericht en flexibel.
  • Zie de website voor jaarplaatsen en overige accommodaties als stacaravans en vakantiehuisjes.

Goedkoop Camping Koawa Les Reflets Du Quercy boeken

  1. Boekingssite uitzoeken

    Camping Koawa Les Reflets Du Quercy en verwante parken reserveer je goedkoop en eenvoudig bij een aantal populaire boekingssites. De meest populaire plek om te boeken is ANWB Campings. Andere plekken waar je mooie, en zelfs 5-sterren campings in campings in Crayssac kunt vergelijken zijn: eurocampings.nl & campingplekken.nl. Het alternatief is rechtstreeks boeken. Rechtstreeks reserveren is vaak mogelijk via de telefoon, door het sturen van een mailtje of via de website van de campinghouder.

  2. Het kiezen van een kampeerplek

    Deze gezellige middelgrote camping heeft zo’n 126 plekken. Er zijn zeer gevarieerde staplekken. Populair zijn de lekker ruime kampeerplekken welke een groot gevoel van vrijheid en privacy geven. Andere mensen gaan liever voor een bescheiden staanplaats, perfect voor de kleine kampeerder. Op en rondom deze accommodatie vinden we ook diverse luxe accommodaties als stacaravans, bungalows, tiny houses, groepsaccommodaties, vakantieboerderij, chalets.

  3. Aankomst- en vertrekdatum invullen

    Selecteer de dag van aankomst en ook de vertrekdag. Ben je van plan om in het hoogseizoen (juli of augustus) te gaan? Bijvoorbeeld tijdens de voorjaarsvakantie of zomervakantie? Het is dan handig om ruim op tijd te boeken. De meest gewilde plekken zijn meestal al snel gereserveerd. Dit is ook zo voor seizoensplaatsen. Ook gedurende de feestdagen als Hemelvaart, Pinksteren of Pasen is het drukker dan normaal. Het is ook goed om te denken aan de nationale feestdag: 8 mei Feest van de Overwinning, 14 juli Bastille dag.

  4. Afronden en betalen

    Wanneer je de campingplek en reisperiode hebt samengesteld vul je jouw naam en contactgegevens in om de boeking te voltooien. Bij veel van de moderne touroperators betaal je – zoals je gewend bent – met iDeal, creditcard of overschrijving. In sommige gevallen dien je meteen een aanbetaling te doen. Het restant van het totaalbedrag betaal je meestal kort voor aankomst of op de dag dat je aankomt. De boekingsbevestiging sturen ze per mail naar je toe. Op de aankomstdatum dien je deze bij de receptie te laten zien.

  5. Inpakken en vertrekken

    Een goede voorbereiding is het halve werk. Ga je met een eigen tent? Wellicht met een noktent, opblaasbare tent, vis-à-vis tent, pop-up tent? Zorg dan in ieder geval voor grondzeil, scheerlijnen, tenttapijt, tentstokken, haringen, slaapzakken, gasflessen, voortent/luifel, luchtbed en pomp, koelkast/koelbox. Boek je een plekje voor de caravan? Spullen waar je dan om moet denken zijn levellers, caravanspiegels, voortent, luifel, grondzeil, rubberen hamer, haringen en scheerlijnen, waslijn, gasfles en skottelbraai of bbq, bezem en stoffer en blik, koffie en thee, reserve waterpomp. Ook lekkere warme kleding mag zeker niet ontbreken. Het kan in de avond best een beetje afkoelen. De reisafstand gecalculeerd vanaf Utrecht bedraagt plusminus 1110 km (12 uur reistijd). Via de camping kun je de snelste route opzoeken.

Goedkoop kamperen: vakantie voor het hele gezin?

Klik op een vertrekdatum en bekijk gunstige (last-minute) vakantie aanbiedingen

Kampeervakantie april 2024 nader toegelicht

Park Camping Koawa Les Reflets Du Quercy is een leuke Franse camping in Crayssac die gelegen is in Midi-Pyreneeen. We noemen dit een middelgrote camping met wel 126 plaatsen. Gerekend vanaf Utrecht rijd je 1110 km. Qua reistijd moet je rekening houden met 12 uur. De valuta die hier gebruikt wordt is de Euro (EUR). De voertaal is Frans. De volgende type stekkers / stopcontacten werken hier: C + F. De regionale telefoonnummers beginnen hier met +33. De elektriciteit is 230 Volt. Het nationale noodnummer is 112. Een basis-campingovernachting in deze streek kost +/- €25,25 per 24 uur. In Frankrijk wonen nu zo’n 60 miljoen ingeschreven bewoners. De hoofdstad is Parijs. De mensen zijn hier ook religieus: rooms-katholiek. Beschikbare luchthaven(s): Parijs (PAR), Nice (NCE) en Bordeaux (BOD). Er zijn ook nationale feestdagen: 8 mei Feest van de Overwinning, 14 juli Bastille dag. Liever een andere bestemming? Spot dan kampeermogelijkheden in Cosenza, Mitterteich & Midwolda.

Naam campingCamping Koawa Les Reflets Du Quercy
LandFrankrijk
OmgevingLot
PlaatsCrayssac
Soort campingMiddelgrote camping
Aantal plekken126 plaatsen
Afstand (via Utrecht)1110 kilometer
Reistijd indicatie/td>12 uur

Goedkoop kamperen op Camping Koawa Les Reflets Du Quercy

Plannen om goedkoop te kamperen op Camping Koawa Les Reflets Du Quercy? Dit park heeft een aantal goedkope staplekken. Dit zijn de kleinschalige plekken van ongeveer 20 m2. Voldoende voor een tent, vouwwagen of zelfs een kleinere caravan. Gewoonlijk met elektra (10 – 16 ampère) en waterput. Grote kampeerplekken vanaf 80 m2 zijn extra groot en zodoende handig voor kampeerders met een camper of grote caravan. Vakantie vieren met een eigen accommodatie zoals tent of caravan is nog altijd de goedkoopste manier van vakantie. Op deze bestemming rekent men gemiddeld €25,25 per staplek, per dag. Hierbij komen natuurlijk nog wel zaken als kampeerartikelen, kosten voor tanken of laden, boodschappen, restaurants en andere uitstapjes. Hieronder check je nuttige tips voor een onvergetelijke betaalbare campingvakantie in Lot.

Tips om te besparen op jouw boeking

  1. Vermijd het hoogseizoen en ga kamperen in het laagseizoen.
  2. Neem je eigen eten en drinken mee en kook je avondeten zelf.
  3. Koop tweedehands kampeerspullen.
  4. Verblijf eventueel goedkoop op een boerencamping (doorgaans zo’n €18,25 voor een overnachting).
  5. Maak een last-minute reservering en boek een paar weken voor vertrek.
  6. Houd je mail in de gaten voor vroegboekkorting en reserveer in het voorjaar voordelig je zomervakantie.

Een geschikte staplek kiezen

Kampeerplekken op camping Koawa Les Reflets Du Quercy zijn ideaal voor vouwwagen, camper, caravan of tent. In de opsomming hieronder delen we de mogelijke type verblijfsvormen met de voordelen. Check ook parken in de omgeving zoals: Camping Les Bastets, Flower Camping Les Genêts & Camping Les Salisses.

  • Tentplek: Knusse tentplaats geschikt voor piramide tent, belltent, familietent, daktent.
  • Vouwwagen / tenttrailer: Goedkoper dan een caravan, gemakkelijk in onderhoud.
  • Caravan: Je eigen sanitair, koelkast en bed.
  • Camper / kampeerauto: Goedkoop reizen door dure landen. Verken de prachtige omgeving van Midi-Pyreneeen en Frankrijk.
  • Ingerichte tent / Glamping: Een luxe tent van alle gemakken voorzien (op aanvraag).
  • Stacaravan / Mobile-home: Bij aankomst staat alles voor je klaar in je eigen vakantiehuisje (op aanvraag).

Zoek een staplek op vakantiepark Koawa Les Reflets Du Quercy

Controleer vroegboekkorting en last minutes

Top-10 boekingssites april 2024

Via internet een staanplaats op Camping Koawa Les Reflets Du Quercy boeken, of een soortgelijke plek? In het onderstaande stukje benoemen we onze top-10 reisorganisaties voor het vinden van diverse soorten staplekken. Er is veel keuze, je kunt heel eenvoudig jouw wensen doorgeven en je kunt veilig boeken en betalen.

  1. ANWB camping: Speciale deals in de voorjaars- en zomervakantie.
  2. Vacanceselect: Boek je reis met goed voorwaarden.
  3. Eurocampings / ACSI: Bekijk de last-minute deals om snel te vertrekken.
  4. Allcamps: Erkende touroperator met jarenlang ervaring.
  5. Suncamp Holidays: Gemakkelijke boekingsmodule met veel positieve reviews.
  6. ROAN: Prima boekingsvoorwaarden en garanties.
  7. Eurocamp: Interessant aanbod met last minute vakanties.
  8. Rent-a-Tent: Je kunt elk moment van de dag boeken via internet.
  9. Vacansoleil: Prettige comfortplaatsen voor het hele gezin.
  10. Booking.com: Ideale plekken voor een camper, caravan, tent of vouwwagen.
Tip: bekijk ook eens de mooiste campingreizen naar Midi-Pyreneeen bij Nederlandse reisbureaus zoals TUI, Sunweb, Vakantiediscounter, Prijsvrij, D-reizen & de Jong Intra Vakanties, Reisknaller, Thomas Cook, BeachCheck, Suntip.

Actuele weerbericht

Ga je lekker luxe kamperen in Crayssac? Neem dan de actuele weersvoorspellingen goed door. Deze omgeving wordt gekenmerkt door een zeeklimaat. Gemiddeld ligt de temperatuur hier op 17,4 graden celsius °C. Met om en nabij de 28,6 °C is juli de heetste periode. De periode januari is niet heel prettig voor kampeerders met gem. 9,2 graden °C. De beste reistijd is mei, juni en september. In het volgende blok bieden wij het 7-daagse weerbericht voor Crayssac .

Weersvoorspellingen donderdag 25 april 2024 en verwachting van komende week

FAQ: een onbezorgde campingvakantie

Welke ervaringen hebben wij met de camping?

De rust en de stilte komen de kampeerder tegemoet op deze groene terrassencamping gelegen in het bos. De toeristische staanplaatsen liggen in het midden van de camping omzoomd door de verschillende huuraccommodaties, die op een speelse wijze gegroepeerd zijn. Voor de kleintjes is het genieten in waterspeeltuin en de speeltuin onder de bomen compleet met een springkasteel. Het zwembad, de tennisbaan en het multisport terrein bieden de kampeerder sport- en ontspanningsmogelijkheden.

Hoe en waar kan ik camping Koawa Les Reflets Du Quercy goedkoop boeken?

Camping Koawa Les Reflets Du Quercy is een geliefd recreatiepark in het Franse Crayssac. De tarieven zijn goed te vergelijken met andere parken in de regio (vanaf €25,25 per staanplaats, per dag). Zit je vast aan de zomervakantie? Zet je kampeerplek dan direct vast. Zo ben je zeker van een van de mooiere plekken en misschien wordt je beloond met vroegboekkorting. Ben je niet gebonden aan een bepaalde periode? Let dan ook op last-minute deals. Je kunt deze camping mogelijk goedkoop reserveren bij de ANWB of via het aanvraagformulier van deze camping in Midi-Pyreneeen. Bekijk ook de accommodaties op uitstekende campingketens zoals Aquadis Loisirs, Alannia, First Camp, Qualité campings, Villagi Gran Vacanze, Yelloh! Village en Flower Campings, Orbitur, Ciela Village, LeadingCampings, Sandaya, Campéole campings.

Wat zijn leuke bezienswaardigheden en activiteiten?

Lot is een heerlijke vakantieregio. Zo is er voldoende natuur in de buurt. Er zijn heerlijke wandel- en fietsroutes. Ook in het bos en aan het water. Of ben jij meer fan van een sportief dagje uit? Onder andere paardrijden of crossfit. Een zwembad in de buurt is aanwezig. In de buurt bekijk je authentieke plaatsen waar je kennismaakt met de lokale cultuur en gebruiken. Breng ook een bezoek aan de lokale Franse winkels en maak kennis met de lokale keuken. In de buurt van de kampeerplek zijn er voldoende faciliteiten zoals supermarkten, bakkerijen en andere handige winkels.

Is het kampeerpark goed bereikbaar?

Camping Koawa Les Reflets Du Quercy heeft een uitstekende bereikbaarheid. Deze campingvakantie ligt op 1110 km van Utrecht. Dit is ongeveer 12 uur reizen in de auto. Het is verstandig om nog even de inchecktijden te controleren. Je kunt de auto gemakkelijk kwijt op een van de kampeerplekken. Op de meeste snelwegen wordt tol geheven. In bepaalde grote steden heb je een milieuvignet nodig. Het adres voor navigatie naar de camping (Crayssac) is online op te vragen.

Uit wat voor staplekken kan ik kiezen?

We beschrijven dit als een middelgrote camping met ongeveer 126 plekken. De kampeerplekken zijn geschikt voor een tent, tenttrailer, kampeerwagen of kampeerauto. Kies voor een kleine plek van zo’n 30 m2 (ideaal voor stellen), maar ook ruim opgezette plekken tot 95 m2 voor 4 – 6 personen. het sanitair is dik in orde. Elektra en een waterput zijn meestal aanwezig. Mogelijk kan jij ook een schaduwplek reserveren. Bekijk ook vooraf of jouw hond, kat of andere huisdieren welkom zijn.

Plaats een reactie