anwb campings
Vacanceselect
acsi eurocampings
Suncamp
  • Veelzijdig campingaanbod
    Hoge vroegboekkortingen
    Geld-terug-garantie
vakantiediscounter

Camping Les Chenes Clairs boeken

Camping Les Chenes Clairs is een mooie 3 sterren camping in het Franse Condat, in de bekende regio Lot. We omschrijven dit als een kleine camping met om en nabij de 50 plaatsen. Een zeer geschikte plek voor jonge kinderen maar ook zeker voor senioren. Deze locatie heeft een centrale ligging, heeft diverse (schaduwrijke) staplekken met voldoende privacy. In ons overzicht tref je bruikbare informatie over het kampeerterrein en vertellen wij over populaire boekingssites voor de beste deals en last-minute kampeervakanties in Condat.

Aanbiedingen Camping Les Chenes Clairs mei 2024

Op zoek naar een heerlijke plek voor een vakantie met jouw gezin, kleuters en kinderen of lekker samen? Camping Les Chenes Clairs reserveren is al jaren een begrip. Dit kindvriendelijke park is gesitueerd in het aangename Condat. Dit is een plaats in de regio Lot in Frankrijk. Het kampeerterrein herbert verschillende ruim opgezette staplekken voor vouwwagen, tent, camper of caravan. Ons advies: boek op tijd. Veel van de gezinscampings in Condat zitten vaak al vroeg in het jaar helemaal vol. Je kunt kiezen voor een last-minute Camping Les Chenes Clairs kampeer aanbieding. Maar, goed om te vermelden: we zien vaak dat de beste staanplaatsen dan al weg zijn. Voor de policy rondom honden en huisdieren kan je het beste even op de website kijken. Op deze website lees je ook alles over Caravan .

  • Vakantiepark Les Chenes Clairs is een prachtig 3 sterren park in Condat, in de regio Midi-Pyreneeen.
  • Een ongedwongen plek om te kamperen met de caravan, camper, vouwwagen of tent.
  • Het sanitair is prima op orde bij deze familiecamping en er is genoeg vermaak en avontuur voor kinderen in de regio.
  • Zeer goed bereikbaar, voldoende mogelijkheden in de buurt, het personeel is erg vriendelijk.
  • Surf naar de website en check wat er mogelijk is rondom jaarplaatsen en accommodaties als stacaravans, bungalows of vakantiehuisjes.

Goedkoop Camping Les Chenes Clairs boeken

  1. Jouw boekingssite kiezen

    Camping Les Chenes Clairs en soortgelijke accommodaties reserveer je snel en eenvoudig via een aantal Nederlandse boekingssites. Veel kampeerders boeken een staplek rechtstreeks via ANWB Campings. Andere plekken waar je bijzondere, en zelfs 5-sterren campings in campings in Condat kunt boeken zijn: campingdirect.com en vacansoleil.nl. Boek je liever rechtstreeks? Dit is mogelijk. Dit kan via het telefoonnummer, met behulp van een mailtje of via de boekingsmodule op de website.

  2. Staanplaats kiezen

    Deze erkende kleine camping heeft circa 50 plaatsen. Er zijn heel diverse en gevarieerde plekken. Je hebt vaak XL-staanplaatsen welke een groot gevoel van vrijheid en privacy geven. Andere kampeerders houden juist van een wat meer intieme en kleine kampeerplek, perfect voor de kleine kampeerder. In de buurt van deze bestemming kan je ook heerlijk vakantie vieren in een stacaravan, tiny houses, chalets, vakantieboerderij, vakantiehuisjes, bungalows.

  3. Kies de vertrekdatum

    Kies de aankomstdatum en het aantal nachten dat je wilt kamperen. Ga je in het hoogseizoen (juli of augustus)? Bijvoorbeeld de meivakantie of zomervakantie? Ons advies is om tijdig te boeken. De tofste plekken zijn soms al een half jaar voor het hoogseizoen gereserveerd. Hetzelfde geldt voor seizoensplaatsen. Ook tijdens feestdagen zoals het Pinksterweekend, Hemelvaart en de Paasdagen is het vaak drukker. Dit geldt ook voor de nationale feestdag: 8 mei Feest van de Overwinning, 14 juli Bastille dag.

  4. Boekingsbevestiging en betalen

    Op het moment dat je de staanplaats hebt gekozen kan je eenvoudig de boeking afronden en betalen. Bij de bekende touroperators betaal je simpel en snel met iDeal, creditcard of overschrijving. In sommige gevallen is een aanbetaling nodig. Het resterende bedrag dient meestal 4 – 6 weken voor aankomst overgemaakt te zijn. De boekingsbevestiging wordt per mail toegezonden. Bij aankomst kan je deze bij de receptie laten zien.

  5. Kampeerchecklist

    Tijd om je kampeerspullen bij elkaar te sprokkelen. Ga je op pad met de tent? Zoals een belltent, koepeltent, daktent, vis-à-vis tent? Enkele voorbeelden van belangrijke spullen zijn tentstokken, grondzeil, tenttapijt, tafeltje en stoelen, hamer, kooktoestel en kookgerei, koelkast/koelbox, voortent/luifel, gasflessen, verlichting. Boek je een plekje voor de caravan? Vergeet dan niet spullen zoals haringen en scheerlijnen, slingers, levellers, rubberen hamer, voortent, luifel, grondzeil, disselweger, gasfles en skottelbraai of bbq, koffie en thee, campinglamp, waslijn. Ook lekkere warme kleding mag zeker niet ontbreken. Juist in de avonduren daalt de temperatuur behoorlijk. De afstand gecalculeerd vanaf Utrecht is plus minus 1036 kilometer (11,5 uur onderweg). Via de vakantiepark receptie kan je de route opvragen.

Goedkoop kamperen: een onvergetelijke vakantie?

Selecteer vertrekdatum en spot gunstige (last-minute) vakantie aanbiedingen

Belangrijke gegevens over de kampeervakantie in mei 2024

Park Camping Les Chenes Clairs is een geschikte Franse camping in Condat in de gemeente Midi-Pyreneeen. We spreken over een kleine camping met +/- 50 plaatsen. Gerekend vanaf Utrecht rijd je 1036 km. Calculeer een reistijd in van 11,5 uur. Je kunt hier betalen met de Euro (EUR). De spreektaal is Frans. De volgende type stekkers / stopcontacten werken hier: C + F. Voor een lokaal telefoongesprek moet je hier gebruik maken van netnummer +33. De elektra is 230 Volt. Als er een ongeluk gebeurd bel je met het noodnummer 112. Een basis-campingovernachting in deze regio kost €25,75 per dag/nacht. In Frankrijk bevinden zich tegenwoordig 60 miljoen landgenoten. De hoofdstad van dit land is Parijs. Samenvatting religie: rooms-katholiek. Beschikbare luchthaven(s): Parijs (PAR), Nice (NCE) en Bordeaux (BOD). Er zijn ook nationale feestdagen: 8 mei Feest van de Overwinning, 14 juli Bastille dag. Zoek ook kampeerplekken in Saône-et-Loire, Rysstad en Orange.

Naam campingCamping Les Chenes Clairs
LandFrankrijk
StreekLot
PlaatsCondat
Type campingKleine camping
Aantal plaatsen50 plaatsen
Reisafstand (vanaf Utrecht)1036 kilometer
Reistijd indicatie/td>11,5 uur

Goedkoop kamperen op Camping Les Chenes Clairs

Binnenkort goedkoop kamperen op Camping Les Chenes Clairs? Deze plek heeft ook gunstig geprijsde staplekken. Het betreft de kleinschalige plekken van zo’n 35 m2. Bedoeld voor een kleine caravan, tent of vouwwagen. Doorgaans met elektra (10 met 6 ampère) met watertappunt dichtbij. De grote campingplekken vanaf 75 m2 geven je extra ruimte en zijn ook geschikt voor een grotere caravan of camper. Kamperen met een eigen tent of caravan biedt veel vrijheid en is voordeliger dan een huisje of stacaravan. Op deze vakantiebestemming rekenen campings ongeveer €25,75 per dag. Er zijn nog wel een aantal extra kostenposten: kampeerartikelen, vervoer, kosten voor eten en drinken en andere uitstapjes. Bijgaand kan je aan de slag met nuttige tips voor een heerlijke voordelige campingvakantie in Lot.

Tips om te besparen op jouw boeking

  1. Kies een vakantieperiode buiten het hoogseizoen.
  2. Neem je eigen eten en drinken mee en zorg voor je eigen kooktoestel.
  3. Kijk of je kampeerspullen tweedehands kunt kopen.
  4. Wissel luxe campings af met een voordelige boerencamping (vanaf €18,75 per overnachting).
  5. Maak gebruik van aantrekkelijke last-minute deals en boek niet te vroeg je reis.
  6. Via internet kun je ook zoeken naar vroegboekkortingen en maak de reservering al een jaar van tevoren rond.

Een geschikte staplek kiezen

Kampeerplekken op camping Les Chenes Clairs zijn uitermate geschikt voor camper, tent, vouwwagen of caravan. Bijgaand beschrijven wij in het kort de mogelijke soorten staanplaatsen en welke voordelen daarbij horen. Check ook parken in de regio zoals: Camping De La Belle Etoile, Camping Puynadal Brantôme of Le Camping Du Lac.

  • Tentplek: Ruime tentplaats geschikt voor piramide tent, daktent, opblaasbare tent, familietent.
  • Vouwwagen / tenttrailer: Lekker bed en veel ruimte in de tent.
  • Caravan: Veel ruimte en comfort binnen (en buiten in de voortent).
  • Camper / kampeerauto: Het ideale vervoersmiddel voor een avontuurlijke roadtrip. Ontdek ook andere delen van Midi-Pyreneeen en Frankrijk.
  • Ingerichte tent / Glamping: Volledige luxe inclusief kookgelegenheid (op aanvraag).
  • Stacaravan / Mobile-home: Bij aankomst staat alles voor je klaar in je eigen vakantiehuisje (op aanvraag).

Bekijk prijzen van staplek op vakantiepark Les Chenes Clairs

Boek met vroegboekkorting en last minute aanbiedingen

Top-10 boekingssites mei 2024

Gemakkelijk en snel een staanplaats op Camping Les Chenes Clairs boeken, of op een van de omliggende parken? In het stukje hieronder beschrijven we onze top-10 reisorganisaties voor het boeken van verschillende soorten kampeerplekken. Er is veel keuze, je zoekt gemakkelijk op faciliteiten of voorzieningen en je kunt eenvoudig boeken en betalen.

  1. ANWB camping: De beste meivakantie en zomervakantie deals.
  2. Vacanceselect: Alleen de populairste bestemmingen en parken.
  3. Eurocampings / ACSI: Biedt jaarlijks veel Nederlanders een mooie vakantiebestemming.
  4. Allcamps: Altijd contact mogelijk met medewerkers voor vragen.
  5. Suncamp Holidays: Heldere en transparante prijzen, gemakkelijk in gebruik.
  6. ROAN: Onvergetelijke campingvakanties beginnen hier!
  7. Eurocamp: Prettige staanplaatsen voor een zorgeloze vakantie.
  8. Rent-a-Tent: Reserveer snel, goedkoop en veilig een heerlijke kampeervakantie.
  9. Vacansoleil: Alleen de populairste bestemmingen en parken.
  10. Booking.com: Interessant aanbod met last minute vakanties.
Tip: check ook toffe campingreizen naar Midi-Pyreneeen bij nationale reisbureaus zoals D-reizen, TUI, Sunweb, Corendon, Vakantiediscounter en Thomas Cook, de Jong Intra Vakanties, BeachCheck, Alltours, Reisknaller.

Weersverwachting 7 dagen voor

Deze zomer luxe kamperen in Condat? Bekijk dan vooraf de weersvoorspellingen. Je hebt hier het zeeklimaat. Gemiddeld ligt de temperatuur hier op 17,2 graden celsius °C. Met circa 28,3 graden is juli de warmste maand. De maand januari brengt wat koudere temperaturen met zich mee met gemiddeld 9,1 graden. Wat betreft weer en natuur is een fijne tijd om hier te kamperen mei, juni en september. In het volgende lijstje bekijk je het 7-daagse weerbericht voor Condat .

Weersvoorspellingen woensdag 1 mei 2024 en actuele verwachtingen voor deze hele week

Alles wat je moet weten over jouw campingvakantie

Wat zijn de ervaringen met de camping?

De camping ligt midden in de natuur en heeft een mooi uitzicht op het vruchtbare dal van de Tourmente, een zijrivier van de Dordogne. De vlakke staanplaatsen op gras zijn afgezet met boompjes. Tussen de plaatsen staan de nodige bomen die voor schaduw zorgen. Er is een rechthoekig openluchtzwembad met rondom ligstoelen en parasols. Goede uitvalsbasis voor bezoek aan de omgeving zoals het stadje Rocamadour.

Waar kan ik camping Les Chenes Clairs voordelig reserveren?

Camping Les Chenes Clairs is een veelzijdig recreatiepark in het Franse Condat. De tarieven liggen in lijn met kampeerplekken in de omgeving (vanaf €25,75 per nacht). Kan jij alleen in de zomervakantie weg? Maak dan snel een reservering. Je hebt dan vaak een heerlijk plekje en zit er mogelijk vroegboekkorting voor je in het verschiet. Kan jij op elk moment weg? Een last-minute aanbieding kan voor jou dan extra aantrekkelijk zijn. Campings als deze kan je goedkoop reserveren middels de site van ANWB of via de boekingsmodule van deze camping in Midi-Pyreneeen. Je kunt mogelijk ook geschikte accommodaties vinden op erkende campingketens zoals Aquadis Loisirs, Qualité campings, Yelloh! Village, First Camp, Capfun, Villagi Gran Vacanze + Ciela Village, Sandaya, Huttopia, Campéole campings, Orbitur, Flower Campings.

Wat zijn hier de populaire bezienswaardigheden?

Lot is een zeer aan te raden reisbestemming. Ontdek de prachtige natuur. Ideaal gelegen voor het maken van prachtige wandelingen of fietstochten. Geniet aan het water of in het bos. Daarnaast worden er ook sportieve activiteiten georganiseerd. Zoals bijv. voetballen of dagtochten. Of wil je liever zwemmen in een (overdekt) zwembad. In dit gebied zijn er levendige dorpjes waar je kunt opgaan in de lokale cultuur en gebruiken. Breng ook een bezoek aan de lokale Franse restaurants en proef de lokale snacks en lekkernijen. In de omgeving van deze kampeerplek hoef je niet ver te rijden voor de supermarkt, bakkerij en kledingwinkels.

Is het kampeerpark eenvoudig te bereiken per auto?

Camping Les Chenes Clairs is uitstekend bereikbaar. Deze campingvakantie is te bereiken op 1036 kilometer vanaf Utrecht. Dat is z’n 11,5 uur rijden. Het is verstandig om nog even de inchecktijden te controleren. Parkeerruimte is er voldoende. Op de meeste snelwegen wordt tol geheven. In bepaalde grote steden heb je een milieuvignet nodig. Het juiste adres van de camping (1 Bourzole) is op te zoeken via de site.

Uit wat voor staplekken kan ik kiezen?

We beschrijven dit als een kleine camping met zo’n 50 staplekken. Het merendeel van de kampeerplekken is te boeken voor een tent, maar ook voor de tenttrailer, kampeerauto of kampeerwagen. Er zijn kleine plekken tot circa 40 m2 (perfect voor twee), maar tevens de wat grotere plekken tot 90 m2 voor complete gezinnen. Het sanitair (WC en douches) is prima. Er is stroom en een waterpunt. Bij je boeking kun je eventueel vragen naar een schaduwplek. Kijk in de boekingsbevestiging of honden en huisdieren welkom zijn.

Plaats een reactie